Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2021, 08:29   #1143
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Wracając do sesji:

Myślę, że można wrzucić ten krótki, choć bogaty w wydarzenia sposób zgubienia pościgu.

Nie wiem dlaczego nie działa mi wirtualna kostnica, z której korzystałem i muszę poszukać innej. Jeśli coś macie to podrzućcie mi link na priv.

Wisienki kajam się i biję w pierś, za dotychczasowe zaniedbania. Tam w gdocu pojawił się krótki fragment. Możesz wrzucić resztę w tej kolejce. W następnej jeżeli Cath włączy telefon, to możecie już nawiązać kontakt, bo czas się zrówna. Trzeba będzie ustalić co dalej i gdzie kto dniuje.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline