Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2021, 10:12   #1145
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Wracając do sesji:

Myślę, że można wrzucić ten krótki, choć bogaty w wydarzenia sposób zgubienia pościgu.

Nie wiem dlaczego nie działa mi wirtualna kostnica, z której korzystałem i muszę poszukać innej. Jeśli coś macie to podrzućcie mi link na priv.

Wisienki kajam się i biję w pierś, za dotychczasowe zaniedbania. Tam w gdocu pojawił się krótki fragment. Możesz wrzucić resztę w tej kolejce. W następnej jeżeli Cath włączy telefon, to możecie już nawiązać kontakt, bo czas się zrówna. Trzeba będzie ustalić co dalej i gdzie kto dniuje.
Cath odkąd próbowała się dodzwonić do Uiopa ma włączony telefon.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline