Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2021, 18:16   #1596
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Dajmy jeszcze Tommiemu się wypowiedzieć a potem mój post zamykający ten odcinek.
Chyba, że czujecie chęć dopisania jeszcze czegoś?
Ja miałem pomysł żeby Duncan spróbował przekonać Profesora Heartza że przysłała go organizacja ludzi z mocami z Glasgow i będzie próbował mu wmówić że jest efektem wcześniejszych eksperymentów choć to kłamstwo i zupełny strzał w ciemności ale ma nadzieje wprowadzić chaos żeby dać grupie czas na zajęcie się kanibalami.

Wrzucę propozycje przy stole narad

EDIT Stary Wczoraj, 16:56 Po namyśle możemy skończyć rozdział pomysł z kiwaniem profesorka może w przyszłym wrzucę bo nie chce opóźniać.

EDIT 2 Wczoraj, 01:55 Po namyślę jednak dałem odpis z pomysłem to nawiązanie do starej gry do której stworzyłem Duncana mam nadzieje że to wybrzmiało w poście ale to wszystko są domysły i teorie muzyka mi nie zależy jakoś szczególnie żeby były prawdziwe pozostawiam to do twojej decyzji Mike

Dzisiaj ale w godzinach nie nocnych poprawie pisownie i dam hiperlinki cytat wziąłem z tej sesji która zdechła bo MG zniknął bez słowa sam sobie dopowiedziałem zakończenie że Dunc odkrył w sobie drugą moc bariery dźwięku rozwalił laboratorium i uciekł do IC. Tamta sesja skończyła się na tym że włamywaliśmy się do drugiego laboratorium.

Nigdy się nie dowiedziałem co Demogorgon planował dla źródła mocy sądząc po ZIMe w awatarze pewnie kosmitów ale tak się złożyło że podobne MO jak uniwerek w tej sesji stąd teoria ale jak nie pasuje to mi na niej nie zależy.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 13-07-2021 o 09:25.
Brilchan jest offline