Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2021, 17:44   #845
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 39 - 2519.X.13; południe

Oki, to mój post jest :> Przepraszam za opóźnienie ale jak w weekend nie ma kompletu postów to w tygodniu mi cinszko coś misiowego napisać A póki co termin na wrzucanie postów do pt 07.16.


Stan zdrowia


Karl 12/15; s.draśnięty (0);
Anthon 8/12; s.ranny (-10);

Manfred 3/12; s.krytyczny (-30);
Igor 2/12; s.krytyczny (-30);
Jana 15/15; s.zdrowy (0);
Alex 11/15; s.ranny (-10);
Allif ??/14; ???


PZ



Karl 420 PZ
Anthon 205 PZ


PD



- Karl 5 PD za wrzucenie posta

- Karl 10 PD za szybki post

- Karl 10 PD za decyzyjność co do dalszych kroków

- Anthon 5 PD za wrzucenie posta


razem:

Karl 435 + 25 = 460 PD

Anthon 775 + 5 = 780 PD


---





- W tej turze minęło ok 1 - 1,5 h. Tak aby się naszykować do akcji i przejść się ostrożnie na wycieczkę przez bezludne i zapuszczone miasto. Sama droga to raczej bez większych niespodzianek poza tym wymarłym miastem. Aż wycieczka dotarła do murów wewnętrznego zamku.

- Wieża bramna jest zamkięta i strzeżona. Więc łowcy zrezygnowali z frontalnego ataku.

- Ale jakiś tam kawał murów dalej znaleźli wyłom w murze. Pewnie mury się tam obsunęły od upływu czasu i pogody. Powstało zawalisko które względnie łatwo da się sforsować bez wspinaczki, lin, drabin itd.

- Jednak to osuwisko jest widoczne z murów i dwóch najbliższych baszt. Do tego przy jednej widać strażnika z włócznią w ręku i łukiem na plecach. Raczej trudno liczyć aby nie dostrzegł kogoś kto by zmierzał w kierunku wyłomu.

- Co do strzału do strażnika to za odległość dla arkebuzu czy długiego łuku to jest bliski zasięg (US +20), cel w większości zakryty (-30). Jak spaceruje to jeszcze w ruchu bo widoczny tylko na chwilę (-10) jak się zatrzyma no to bez mod za ruch. To jak trafi to trafi jak nie trafi to nie trafi. Można też celować w szyję/głowę. Wówczas mod za wielkość -40 ale jak trafi to się sumuje dmg 2 kostek zamiast jednej.

- Można też jak proponuje postawić na szybkość. Do przebiegnięcia jest szerokość ulicy i rumowisko po murze jakie zalega w fosie. Przez ten czas strażnik może by dał radę zdjąć łuk i strzelić raz czy dwa.

- Ale jak BG mają własne opcje i pomysły to jest na to okazja



---


- I chyba tyle z mojej strony Jbc to piszcie i pytajcie. Chyba widać, że zbliżamy się do finały sesji więc fajnie jakby starczyło nam sił aby ją skończyć
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline