Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2021, 13:45   #515
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 59 - 2519.02.06; knt (6/8); zmierzch

- No to mój post jest :> A póki co to termin do północy w pt 07.16. Czyli roboczy tydzień na zmajstrowanie posta :>

Stan Zdrowia:

- Versana; 12/12; s.zdrowy (0); (385+20=405 ​PD); -300 PD Uniki +10
- Vasilij; 12/12; s.zdrowy (0); (165+15=180 PD)
- Egon; 17/17; s.zdrowy (0); (155+20=175 PD)
- Pirora; 12/12; s.zdrowy (0); (195+45=240 PD)



Zasoby:

- Versana: 570 PZ
- Vasilij: 754 PZ -2 PZ w "Gwoździach" = 752 PZ
- Egon: 343 PZ
- Pirora: 652 PZ


PD



- Pirora 15 PD za dużą, poranną scenkę w "Żaglach" z legionistami

- Pirora 15 PD za dużą wieczorową scenkę w "Żaglach" z Jagodą

- Pirora 10 PD za scenkę z BG w drożce

- Pirora 5 PD za scenkę u van Drasenów

- Egon 5 PD za poranną scenkę z BG w "Czapli"

- Egon 15 PD za scenkę z sierżantem Kuntzem

- Vasilij 5 PD za poranną scenkę z BG w "Czapli"

- Vasilij 5 PD za scenkę z sierżantem Kuntzem

- Vasilij 5 PD za scenkę w "Gwoździach"

- Versana 10 PD za scenkę z BG w dorożce

- Versana 5 PD za scenkę u van Drasenów

- Versana 5 PD za scenkę wieczornego marszu do dziupli



@Wszyscy


- W tej turze minęła większość dnia. I na koniec mojego posta jest zmierzch w okolicach 8 dzwonu. Czyli jest już ciemno jak w nocy. Dzień roboczy się skończył a wieczór jest jeszcze młody.



@Pirora


- Właściwie wiele się nie dzieje. Po rozstaniu z Karlikiem Pirora wraca do siebie do pokoju gdzie czekają na nią pozostałe dziewczęta. I w sumie tyle



@Kultyści


- Skracając to do wyznaczonego mieszkania po kolei ciurkają się kolejni kultyści. I tak w ciągu około pół godziny robi się komplet. Ostatnia przychodzi Łasica. Sama kryjówka jest ok 100 - 300 metrów od "Adele" więc jest prawie po sąsiedzku z kogą ale po ciemku jej z mieszkania nie widać.

- Ogólnie co do spotkania to jest czekanie aż się zbierze umówiony komplet. To trochę trwa ale w świecie bez powszechnych zegarów i zegarków to raczej norma. Jak kultyści czekają na ten komplet to jest okazja zjeść to co przygotował Kurt czy pogadać.

- Jak przychodzi Łasica to Starszy zaczyna odprawę przed akcją. Skrót jest taki, że załoga ma pojechać do Zaułka wozem. Potem trójka centralna ma być tymi od gadania i wymiany (Sebastian, Aaron i Silny), Strupas ma czekać przy wozie i jest woźnicą. A reszta ma swobodę manewru jaka obstawa.

- Starszy podkreśla, że najlepiej sprawę załatwić pokojowo bo liczy, że nowy kontakt zaprocentuje w przyszłości. I wedle planu po wymianie punkt zborny jest z powrotem w tym samym mieszkaniu. Jak jakieś pytania czy ustalenia to już w tej turze.

- Co do tego co Versana planowała w poprzedniej turze nie widzę przeszkód. Po prostu wyjdzie wcześniej zanim reszta zapakuje się na wóz. Zaułek też jest w porcie więc nie jest to jakoś strasznie daleko. Może z pacierz albo pół marszu.

- W tej turze chciałbym załatwić tą wymianę.



Cytat:
Wrzucone. Deklarki zostaly w planie tygodnia. Rozwinalem u Kornasa WW i u Ver Uniki

- Oki to Versana:

Uniki > Uniki +10 i 405-300=105 PD


Kornas

WW 50>55 i 270-100=170 PD


- Co do Bydlaka to proponują go wycofać z PD-kowanych pomocników bo jak na psa to w sumie osiągnął już górne limity. Więc bez sensu aby kumulował puste PD-ki. Możesz zastąpić go kimś innym i przepisze mu się skumulowane PD Bydlaka.


@Icarus



- Powyżej pytałeś o rozwój ZRĘ. No ja się zgodziłem. Ale na tym staneło. Rozwijasz tą ZRĘ?




---


- I chyba tyle z mojej strony Jak jakieś pytania czy deklarki to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline