Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2021, 15:06   #91
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pan Elf Zobacz post
Czy w stronę Deidre są jakieś szczególnie niechętne spojrzenia ze strony któregoś z npców, czy raczej jest neutralnie lub lepiej?
Skoro nic o tym nie wspomniałam, ani w jedną, ani w drugą stronę... nikogo jej rogi więc raczej nie interesują

--------------------

Rzeczy złupione na Ettinie:

2x oszczep +1, po 2002gp
złota figurka smoka, 110gp
złoty puchar, 600gp
3x diament, po 400gp
2x rubin, po 300gp

monety 450gp

---------------------


W sesji nastał kolejny dzień… jeśli zmieniacie na owy nowy dzień jakieś zaklęcia, proszę to zaznaczyć na karcie.

Przypomnijcie mi również, kto kogo czym leczył jeszcze w nocy… w docu to zostało już skasowane :P a trzeba uaktualnić wasze hp po owym leczeniu + po przespaniu nocy...

Daleko w sumie nie zajechaliście, ale las już za wami. Dziennie pokonujecie konno tak 70km.




Forma odpisów dowolna... każdy posta, odgrywanie na docu, mieszanka obu... mi tam wsio

Termin na odpisy do 18.07

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline