Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2021, 20:47   #485
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 25 - 2525.XII.14 fst; popołudnie

- Ok, to mój post jest :> Co do terminu to do północy pt 07.16. Więc jest cały roboczy tydzień na wrzucenie posta.


BG:

Deszatie - Carsten Eisen (R 3) - 12/12 s.zdrowy (0);
Lord Melkor - Bernard de Trouville (R 5) - 13/13 s.zdrowy (0);
Efcia - bar. Iolanda de Azura (R 6) - 12/12 s.zdrowy (0);
Marrrt - Cesar Arrarte (R 4) - 8/12 s.ranny (-10);

Obca - Thomas Mouse (Priora van Dyke) (R 2) - 14/14 s.zdrowy; (T 03)
Pieczar - Gerchart Uber (R 5) - 13/13 s.zdrowy; (T 04)
Dratlacht - Friederich Zimmer (R 2) - martwy; (T 06)
Asmodian - Ekthelion Aesdranil (R 4) - 10/10 s.zdrowy (0); (T 19)
Icarius - Amris Emberfell (R 6) - 10/10 s.zdrowy (0); (T 19)


PD





- Carsten 10 PD za szybki post

- Carsten 10 PD za pogaduchy z otoczeniem

- Carsten 10 PD za pomysł na sforsowanie przeszkody wodnej

- Bertrand 10 PD za ciekawe przemyślenia wewnętrzne o kobietach

- Betrand 10 PD za zaciekawienie kulturą tubylców w rozmowie



Razem:


Carsten 190 + 30 = 220 PD

Cesar 475 + 0 = 475 PD

Bertrand 325 + 20 = 345 PD

Iolanda 75 + 0 = 75 PD


---





@Wszyscy



- W tej turze minął środek dnia i się zaczęła jego druga połowa. W większości zeszło na popasie podczas czasu sjesty. Po czym u Carstena zabrano się za budowę tratwy a u posłów wznowiono marsz.



@Carsten



- Jak wszyscy zjedli i odpoczęli na popasie to Manuel zagonił swoich ludzi do budowy tratwy. Trochę ścinania, stukania, wiązania i udało się zmajstrować małą tratwę. I na niej po kolei przeprawić się na drugą stronę dopływu.

- Poza tym jak już Carsten przeprawił się na połdniowy brzeg dostrzegł w wodzie przed nim jakieś różowe kwiaty. Pi x oko pasują do opisu lilii jakie posiada. No ale wedle Ego trzeba by ich uzbierać cały wór bo lekkie i w pojedynczym jest mało pyłku. Ale aby to zrobić trzeba to jakoś z wody, z brzegu się raczej nie da. A w wodzie coś tam pływa

- Generalnie w tej turze chciałbym wiedzieć czy Carsten jakoś podejmie próbę uzbierania kwiatów czy nie. Jak tak to jak się do tego zabiera.



@Posłowie



- Jak dobrze pamiętam to Efcia jeszcze w tej turze jest na L4 więc raczej nie ma co się spodziewać odpisu od niej.

- Co do sytuacji u posłów to popas w południe obył się bez incydentów. Była okazja zjeść, pogadać, nawet skleić powiekę. A potem dalej w drogę.

- Marsz jest ciężki. Komary, gorąco i błoto. Cały urok tropików w pełnej krasie. Aż dochodzi do spotkania z orkami.

- Pokulałem za każdego w grupce na wykrycie orczego zwiadowcy. Wyszło jak widać w poście. Rzuty macie na dole posta. Bez linków do rzutów bo kostnica dalej nie działa.

- Ogólnie to Majo i Togo wykryli orczego zwiadowcę zanim coś się zdążyło stać. Ale hałas walki zaalarmował i ściągnął jego kamratów. Dzięki temu wykryciu orka każdy ma chwilę czasu na dobyci broni czy coś w ten deseń nim na pole walki wybiegnie reszta orczej bandy.

- W tej turze chciałbym wiedzieć co kto robi i jakie ma deklarki na tą walkę. Bo chciałbym ją rozegrać i skończyć w tej turze.


Stan osobowy:


Iolanda; 12/12; s.zdrowy (0); rapier?; gorac -5
Cesar; 8/12; s.ranny (-10); ??; gorąc -5
Bertrand; 13/13; s.zdrowy (0); ??; gorąc -5
Zoja; 14/14; s.zdrowy (0); szabla; gorac -5
Togo; 12/12; s.zdrowy (0); włócznia;
Majo; 14/14; s.zdrowy (0); łuk; kawalerzysta


- Co do Iolandy jest konno ale ma zdolności: kawalerzysta. Więc nie umie płynnie walczyć z siodła (jeździć tak). Może próbować walczyć z siodła mimo to ale to tak samo jak z uzywaniem br.specjalnej jak się na ma skilla. Czyli no raczej nie i jak już to z uzywanym skillem dzielonym na pół. Chyba, że zsiądzie z siodła wówczas może walczyć jako piechur normalnie. Albo jak zostanie w siodle ale będzie robić coś innego niż walka.


---


- I chyba tyle z mojej strony Jak jakieś pytania czy deklarki to dajcie znać



Cytat:
Mój post może pojawić się jutro, jeśli MG jeszcze dzień zaczeka.
- No poczekłem dzień ale już wieczór a ja też mam swoje do zrobienia. Więc wrzuciłem swój post do tego co było aby wyrobić się w swoim terminie i nie przeciągać tury do kolejnego weekendu
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline