Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2021, 19:36   #326
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Duncan pokiwał głową słysząc słowa nastolatka.

- Ja się nigdzie nie wybieram z chęcią wam pomogę z tym kultem po prostu myślałem że nie byłoby zbyt dobrze jakbyśmy ruszyli na kultystów a na tyłach Uniwerek nam coś pierdoli... Więc chciałem ich posłać na "wild goose chase" za kimś kto prawdopodobnie nie istnieje a jeżeli Morda, Pan G i Harry jakoś przetrwali przez te lata to na pewno nie spodobało by się im co szalone typy robią tutaj z ludźmi- Wzruszył ramionami.

- Ale to tylko luźny pomysł, nie jestem do niego jakoś mocno przywiązany... Po raz kolejny, pomogliście mi uratować mój zespół oraz uratować kobietę którą pragnąłem uratować więc jestem do waszej dyspozycji- Zakończył z uśmiechem.
 
Brilchan jest offline