Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2021, 09:30   #59
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
No, Mistrzu, znowu całkowicie mnie zaskoczyłeś! Wyprowadziłeś Hectora z Caligine w najmniej spodziewanym momencie, kiedy ja jako gracz już miałem w głowie ułożony plan działania następnego dnia po resecie! Ale to jest uwaga w absolutnie pozytywnym kontekście, żeby nie było niedomówień. Od dwóch dni próbuję napisać fabularkę mogącą oddać w pełni chaos myślowy Hectora i nie wiem, czy uda mi się to tak dobrze jakbym zamierzał. Postaram się skończyć tego posta dzisiaj, ale już teraz uprzedzę, że ogarnięty szaleństwem chwili Garcia wskoczy na motocykl, zawróci i pogna z powrotem do osady. Został tam jego dobytek, przede wszystkim samochód, który stanowił najcenniejszy element życiowego dorobku montera.

Nie posiadam się z ciekawości na myśl o tym, co Nowojorczyk może zastać na miejscu!
 
Ketharian jest offline