Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2021, 21:18   #5
Jacque_Clone
 
Jacque_Clone's Avatar
 
Reputacja: 1 Jacque_Clone to imię znane każdemuJacque_Clone to imię znane każdemuJacque_Clone to imię znane każdemuJacque_Clone to imię znane każdemuJacque_Clone to imię znane każdemuJacque_Clone to imię znane każdemuJacque_Clone to imię znane każdemuJacque_Clone to imię znane każdemuJacque_Clone to imię znane każdemuJacque_Clone to imię znane każdemuJacque_Clone to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał JohnyTRS
Nie bądź zdziwiony, jak w takim terminie nikt się nie zgłosi. Czas rekrutacji licz na minimum tydzień a nawet i dłużej. Powodzenia.
Spokojnie, najwyżej będzie kolejna

Cytat:
Napisał Gondelor
Wstępnie zainteresowany, ale w tym terminie nie zdołam sobie chyba odświeżyć edycji 3.5 i przygotować KP, choć pomysł na postać już mam. Niedługo zresztą zaczyna mi się długi urlop. Jak długa będzie ta sesja?
Zagramy prolog i zobaczymy co dalej, jeśli Wam się spodoba, będziemy to ciągnęli, bo pomysłów jest sporo i raczej na dłuższą rozgrywkę
Z mechaniką na spokojnie, mogę zawsze podpowiedzieć, zresztą IMO podczas grania od razu Ci się wszystko przypomni

Cytat:
Napisał Gladin
Nie mój system, ale od razu powiem, że odpisy raz dziennie to bardzo wysokie tempo. No i termin rekrutacji, jak zasugerowano wyżej. Ja bym powiedział, że 2 tygodnie to taki całkiem dobry termin rekrutacji.
Tempo też do ustalenia, to tylko luźna propozycja
 
__________________
Brains will always conquer brawn, in the end. The soldiers can flex their muscles all they want, but the well-thought-out tactics of the generals are what win the war.” - Patrick Hall
Jacque_Clone jest offline