Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2021, 21:54   #522
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy


- Coś mi szwankują te powiadomienia na maila o postach forumowych. A jestem do nich bardzo przyzwyczajony. Więc może się zdarzyć, że coś przegapię albo odpiszę z opóźnieniem.



Cytat:
Co powiesz Szefu na to by PD Bydlaka odziedziczyła klacz Versany?
- Powiem, że to niezły żart i czekam na poważniejsze oferty



Cytat:
Z innej beczki. Mam ostatnie dwa tygodnie przed urlopem więc będzie mnie mniej. Potem mam dwa tygodnie urlopu od 25.07. i nie będzie mnie pewnie wcale.
- Oki, dzięki za info Postaram się mieć na uwadze To kiedy byś pi x oko wracał z urlopu do standardu? Około 08.08?




Cytat:
Rozmowa ze Starszym jeśli chce poprowadzić to teraz czy po akcji też będzie możliwość. Zakładam, że nie więc zaczynam dialog "przed akcją" prowadzić go możemy równolegle z wymianą bo jedno drugiego nie dotyczy.
- No można przed akcją. Jest kolacja i czas gdy wszyscy się po kolei schodzą zanim jest ta spina, że wszyscy wstają, pakują się i wychodzą. Więc można coś rozegrać.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline