Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2021, 18:29   #297
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Moi drodzy, Mi Raaz będzie musiał opuścić nas do września, ale pozostawił mi szczegółowe instrukcje odnośnie poczynań prezbitera, dzięki czemu będę mógł proksować postać z uwzględnieniem życzeń gracza.

Co do bieżącej sytuacji taktycznej, dzięki dobrym rzutom graczy (innym niż testy Strachu Ramireza) ekspedycja techkapłana opuściła z relatywnie niskimi stratami maszynownię i znajduje się teraz w tunelu paliwowym (tym samym, którego użyliscie, aby do maszynowni wejść). Teraz chciałbym rozliczyć drugi etap operacji ewakuacji: przemieszczenie się grupy do punktu wejścia przez zewnętrzny kadłub frachtowca. Poproszę Aiko i Jana o rzuty 2k100 na dwie ponownie wybrane akcje (współczynniki, umiejętności), aby sprawdzić na ile efektywnie pójdzie ich bohaterom dowodzenie operacją na tym etapie). Grupa Amelii jest w wylocie tunelu. Poproszę o rzuty 2k100, gdzie jeden to test Command na konsolidację sił i wsparcie grupy Ramireza w trakcie odwrotu przez tunel.

Kiedy rozliczymy pomyślnie tę fazę, ostatnim elementem operacji będzie ekstrakcja przez Kruczy Pazur (tutaj rzuty wykona również Joer, na pilotaż kanonierki oraz ewentualne prowadzenie ostrzału).

Mi Raaz chciałby, aby po powrocie na Błysk przygotować do abordażu murder-servitory i wrzucić je na Gwiazdę w celu eksterminacji demonów. Wycofując się techkapłani zaczęli wyłączać generatory mocy w maszynowni, a dlaczego to krytycznie ważne… to wytłumaczy Wam już na mostku prezbiter (jak już się pozbiera mentalnie).

Tak więc Aiko, Lua i Jan, pałeczka w Wasze ręce!
 
Ketharian jest teraz online