Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2021, 22:19   #328
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Ojciec Baionetta popatrzył po herosach i rzekł:
- Hiob znikł, tutaj w Indium City. Nie pojawił się nigdzie indziej. Nasze źródła wskazują to miasto. Dlatego potrzebuje pomocy miejscowych. Znacie teren, wiecie gdzie można się ukryć.
Wszystkim od razu przyszła na myśl opuszczona dzielnica.
- Słucham…
- Przepraszam, że przeszkadzam tu Jacobs. Odzyskałem namiar Sierżanta…
- Zaraz, odzyskał pan. Czyli wcześniej stracił pan namiar… Po kolei.
- Tak, pani Irons. Sierżant wykonywał rutynowy patrol tuneli pod uniwersytetem, tam .oczywiście straciłem namiar, konstrukcja tuneli…
- Darujmy sobie detale architektoniczne, panie Jacobs.
- Tak, pani Irons. Właśnie przed chwilę Sierżant opuścił tunele… ale jest krytycznie uszkodzony. Dane na temat jego stanu są niekompletne, ale… mam lokalizację. Niestety sam nie jestem w stanie go odzyskać, jeśli ktoś go tak uszkodził to… sama pani rozumie… Nie jestem w stanie.
- Rozumiem, na szczęście ja jestem w stanie… proszę podać lokalizację.
- Włoska dzielnica, klub Rocky. Sygnał jest stłumiony więc zapewne znajduje się w piwnicy.
- Zajmę się tym, proszę mnie informować, gdyby sytuacja się zmieniła, albo uzyskał pan nowe informacje.
- Tak, proszę pani.
- powiedział Jacobs, ale mówił już do rozłącznego telefonu. Lyila Irons wybierała właśnie inny numer…
Medyczne monitory miarowo pikały. Leżący na łóżku mężczyzna był wręcz oblepiony czujnikami. Jedno ramię miał usztywnione.
- Jaki jest jego stan, doktorze?
- Paradoksalnie, bliski ideału. W zasadzie tylko uszkodzenia ramienia.
- Niewiarygodne, po próbie sforsowania blokady? Wszyscy inni potraktowani tak przez Irlandczyka w najlepszym wypadku zmienili się w warzywa.

Doktor podał rozmówcy tablet.
- To są wyniki badań jak tylko go przywieźli.
Rozmówca chwilę studiował dane i rzekł:
- Wszystkie wyniki w normie…
- Dla zwykłego człowieka tak.... dla niego to wyjątkowo słabe wyniki. Proszę pamiętać, że jego norma to dla nas nieosiągalny szczyt. To wyniki jakąś godzinę po wielonarządowej zapaści… on po prostu nie pozwolił przestać funkcjonować swoim organom.
- Prawdziwy triumf umysłu nad ciałem… Musimy powtórzyć ten sukces.
- Jak na razie tylko on z paru setek poddanych eksperymentowi wykazał takie właściwości.


I to koniec czwartej części.
Prośba do obsługi, by temat powisiał z tydzień przed archiwizacją.
 
Mike jest offline