Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2021, 09:25   #1608
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Ja również miło wspominam ten odcinek, choć chyba ciągnął się najdłużej. Co prawda o rozwoju bohaterów nie wspominasz, ale mam parę pomysłów - odezwę się przy okazji. Przerwa się przyda.

A skoro chcesz podsumowania, uwag i propozycji to:

Jak dla mnie kampania jest świetna dzięki bohaterom, którzy są poniekąd antyherosami. Bohaterowie, którzy popełniają błędy, zmieniają zdanie, podejmują błędne decyzje - to napędza sesję. Tutaj wielkie brawa dla MG, który idealnie potrafi takie sytuacje sprowokować i dać je do wykorzystania graczom. Tutaj świetna gra Col Frosta, który genialnie buduje Tommiego. Świat i fabuła ma się chwilami lepiej, chwilami gdzieś się gubi, ale to poniekąd kwestia bohaterów, którzy kradną czas antenowy. Jest też chyba za dużo wątków, zbyt wiele zaczęliśmy i ciężko je domknąć. Chwilami brak też informacji do planowania dzialań - wywiad i footwork z naszej strony mocno kuleje.

Gdzieś nam ten streat lvl uciekł. Cyborgi, mutanty, karabiny przeciwsprzętowe, laboratoria pełne mutantów i globalne spiski z udziałem wszechpotężnej inkwizycji nieco wymykają się ulicznemu charakterowi. Sesja weszła już chyba w Global LVL. Mamy już wielkie korporacje, tajemnicze kulty i organizacje pokroju inkwizycji. W sumie mi to nie przeszkadza. Pasuje tylko zrezygnować z deklarowania, że mamy do czynienia z niskim poziomem. Bo bardziej przypomina to stare czasy i grę w neuroshimę, gdzie MG deklarował usilnie kolor, w jakim mieliśmy grać... a wychodził mu zawsze chrom. Taki miał styl i tutaj Mike ewidentnie na street się nie nadaje, więc niech prowadzi klasycznych bohaterów ratujących świat!!

Wkradła się też nieco monotonia tematyczna zadań. No bo ile jeszcze tych laboratoriów będziemy mieli do rozwalenia. Mam nadzieję, że na następnej sesji temat ruszy z kopyta i uderzymy ciut wyżej, próbując urwać głowę bestii, a nie tylko kłóć ją po łapach.

Co do propozycji - to proponowałbym zrobić w przyszłym odcinku finał sezonu. Ewentualnie jeśli nie w 5 to maks w 6 odcinku. Taki dystans wydaje się i tak maratonem w przypadku gier forumowych. Bo nasze krótkie sesje rozrastają się dość mocarnie. Dodam, że zaczęliśmy w listopadzie 2018 r. czyli w tym roku stuknie nam 3 lata...

Druga propozycja: wydaje mi się, że jeśli obecny skład będzie kontynuował zabawę, dodatkowa rekrutacja przed nowym odcinkiem nie będzie potrzebna. Mamy dużo dodatkowych wątków po poprzednich bohaterach drugoplanowych, które ciężko rozwiązać. Nie wiem jeszcze co z Babcią, bo jej wątek nagle się urwał.
 
Fenrir__ jest offline