Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2021, 17:49   #526
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
dodałam swój kawalek bo już nei ostanio zarobiona jestem i wlasciewie niemam jak kontunuowac tej sceny. Więc musi być tak jak jest
- No i git Lepiej dzisiaj niż po czasie



Cytat:
Koło 8.08 to pewnie będę w samolocie. Zaraz po powrocie po 14 nieobecności podejrzewam, że trzy moje biznesy obecne będą wymagały natychmiastowej uwagi. Więc grafikowo od teraz do 25.07 mam ograniczony dostęp ale będę aktywny. Od 25.07-8.08 autopilot bo mnie nie będzie. Potem od 8.08 do 15.08 tak na pół gwizdka i od 16.08 normalnie.
- Oki, dzięki za wyhaśnienie



Cytat:
Hmmm... zaproponuj moze cos Master Ty? Naprowadz mnie
- No najlepiej jakiś pomocnik Versany.



Cytat:
Mi wpadl do glowy pomysł aby PD dostal czlowiek Cichego ewentualnie by poszly rowniez dla Ver na nauke skilla Opieka nad zwierzetami/ Tresura?
- Człowiek Cichego to człowiek Cichego. A nie Versany. A Versana nie może dostawać PD-ków od pomocnika bo pomocnicy dostają część PD-ków głównej postaci. Więc byłoby to masło maślane.


Cytat:
Bydlak nie moze rozwinąć statystyk. Czy mógłby sie jednak nauczyć jakiegos nowego skilla?
- Jakiego?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline