Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2021, 16:34   #494
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 26 - 2525.XII.14 fst; zmierzch

- Ok, to mój post jest :> Co do terminu to do północy pt 07.23. Więc jest cały roboczy tydzień na wrzucenie posta. Nie wiem czy dobrze pamiętam, że Efci jakoś w tej turze kończy się L4 jak kiepsko pamiętam to dajcie znać.


BG:

Deszatie - Carsten Eisen (R 3) - 12/12 s.zdrowy (0);
Lord Melkor - Bernard de Trouville (R 5) - 5/13 s.ciężki (-20);
Efcia - bar. Iolanda de Azura (R 6) - 9/12 s.ranny (-10);
Marrrt - Cesar Arrarte (R 4) - 5/12 s.ciężki (-10);

Obca - Thomas Mouse (Priora van Dyke) (R 2) - 14/14 s.zdrowy; (T 03)
Pieczar - Gerchart Uber (R 5) - 13/13 s.zdrowy; (T 04)
Dratlacht - Friederich Zimmer (R 2) - martwy; (T 06)
Asmodian - Ekthelion Aesdranil (R 4) - 10/10 s.zdrowy (0); (T 19)
Icarius - Amris Emberfell (R 6) - 10/10 s.zdrowy (0); (T 19)


PD




- Cesar 10 PD za zaległy post i scenkę dialogową przy popasie

- Carsten 10 PD za szybki post

- Carsten 10 PD za decyzyjność co do wodnych kwiatów

- Cesar 10 PD za szybki post

- Cesar 10 PD za rozważania na temat Vivian

- Cesar 20 PD za codzienne, terminowe odpisy walki w doc

- Cesar 30 PD za przetrwanie walki

- Cesar 10 PD za koleżeńską postawę w trakcie i po walce

- Cesar 10 PD za poznanie nowych stworzeń w Lustrii: dzikich orków

- Bertrand 10 PD za szybki post

- Bertrand 5 PD za rozmyślania na temat Vivian

- Bertrand 20 PD za codzienne, terminowe odpisy walki w doc

- Bertrand 30 PD za przetrwanie walki

- Bertrand 10 PD za koleżeńską postawę w trakcie i po walce

- Bertrand 10 PD za poznanie nowych stworzeń w Lustrii: dzikich orków



Razem:


Carsten 220 + 20 = 240 PD

Cesar 490 + 100 = 590 PD

Bertrand 345 + 85 = 430 PD

Iolanda 75 + 0 = 75 PD


---




@Wszyscy



- W tej turze minęła druga połowa dnia, zapadł zmierzch i zrobiło się ciemo. Więc na owtartej przestrzeni pewnie jeszcze byłby półmrok ale jak w głębi dżungli to jest ciemno jak w nocy.


@Carsten



- Tura zeszła spokojnie. Oddział maszerował skrajem rozlewiska póki starczyło światła dnia. Obyło się bez incydentów. Aż pod koniec dnia rozbito obóz na noc.

- Wycieczka zwiadowców ma szamy na 2-3 dni. Z czego właśnie upłynął 1-szy dzień. Więc dobrze by było jutro wrócić do głównej wyprawy a przynajmniej tak się wypowiada Miguel.

- Jak się wszyscy rozbili obozem na noc gdzieś po sąsiedzku słychać jakieś ryki. Trochę jakby walka albo nie wiadomo co. Po ciemku nic nie widać w tej dżungli.

- W tej turze bym chciał wiedzieć co by Carsten zaproponował Miguelowi co do planów na kolejny dzień. No i jaka jest reakcja na te pobliskie odgłosy z dżungli




@Posłowie


- Ogólnie chłopaki to chciałem Wam podziękować za terminowe i regularne odpisy w doc. Dzięki temu mogłem na bieżąco pokulać walkę bez żadnych przestojów i dobrze mi się to pisało wszystko. Więc szacun za wzorcową współpracę


- A poza tym po walce medycy (Cesar i Majo) opatrzyli rannych. Testy na gojenie i leczenie są rano więc na razie to nic nie zmieniło. Wyjątkiem jest mikstura lecząca Cesara. Przywraca k4 ŻYW. Stąd u Bertranda, Zoji i Togo jest zauważalny powrót do zdrowia. U pierwszej dwójki wystarczyło to aby przeskoczyć z s.krytycznego (-30) na s.ciężki (-20).

- Amazonki poprowadziły grupkę nieco dalej od pobojowiska i tam nad strumieniem rozbiliście się na nocny postój. Z tego co mówi Majo wynika, że grupka jest pi x oko w połowie drogi między wioską Amazonek a wodospadem skąd posłowie wystartowali.

- Generalnie w tej turze raczej ogniskowo - obozowe klimaty


Stan Żywotności wieczorem:


Iolanda 9/12; s.ranny (-10)
Cesar 5/12; s.ciężki (-20)
Bertrand 5/13; s.ciężki (-20)
Zoja 5/14; s.ciężki (-20)
Togo 3/12; s.krytyczny (-30)
Majo 12/15; s.draśnięty (0)
Culhan Majo 6/18; s.ciężki (-20)
Kara 15/15; s.zdrowy (0)
Culhan Kary 18/18; s.zdrowy (0)



---



- I chyba tyle z mojej strony Jak jakieś pytania czy deklarki to dajcie znać



Cytat:
Cesar chciałby przed opuszczeniem pola walki się przyjrzeć trupowi orka. Bez obrzydzenia sprawdzić, co taki ork na wojennej wyprawie w dżunglę ze sobą zabiera.
- Na pobojowisku jest 2 orków. Zabity na początku walki zwiadowca i ten na jakiego pierwszego zaszarżowała Kara.

- Ork jak ork. Masywny, wielkości mniej więcej człowieka ale właśnie masywniejszy. Te są prawie nagie poza przpeaską biodrową i kośćmi ułożonymi na sobie w coś w rodzaju pancerza. Do tego mają licznie niebieskie i białe malunki i tatuaże na ciele. Ekwipunek bardzo prymitywny, zrobiony z kości, drewna i kamienia.

- Jak na coś konkretnie Cesar zwraca uwagę to daj znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 17-07-2021 o 16:54.
Pipboy79 jest offline