Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2007, 17:20   #32
rasgan
 
rasgan's Avatar
 
Reputacja: 1 rasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwu
Nie dostałem statystyk więc wziąłem szablonowe (z mojego notesika) dla złodzieja. Tak samo skile. Opis... jak się opiszesz taki będziesz. Tak samo zrobiłem z pozostałymi graczami którzy mi nie dostarczyli tego co trzeba. Kto chce może uzupełnić braki albo jechać dalej na ustawieniach domyślnych, że tak się wyrażę. Wiadomo, optymalizacja pod dane rozwiązanie jest zawsze korzystniejsza. Opisy postaci umieszczajcie w sesji, statystyki (D&D lub WH ślijcie na maila) - oczywiście ci którzy tego nie zrobili, a chcą.

Kradzież się nie udała z 2 powodów. Domyślnie złodziej ma równo rozłożone punkty między kradzież kieszonkową, wykrywanie pułapek, rozbrajanie pułapek, zakładanie pułapek, skradanie itp. skile złodziejskie. Możesz zdeklarować, ze chcesz lepiej kraść niż się skradać. Oczywiście starałem się rozmieścić punkty według historii, ale ...
i tutaj jest 2 powód czemu kradzież się nie udała - zbyt duży stopień trudności, w dodatku ten koleś był przygotowany na to, że go okradniesz (zgadnij dlaczego :P)
 
__________________
Szczęścia w mrokach...
rasgan jest offline