Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2021, 16:58   #29
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
Jakieś specjalne wymagania?
W miarę możliwości jak najszybciej i jak najpełniej machnąć mechaniczną stronę KP + krótką (ale taką serio krótką, bo co tu pisać) historię/charakter postaci.

Jak podawałem w rekrucie: na str. 2 mojego notesu użyszkodnika masz moją notę i tam znajdziesz odnośniki do Google Documents z podstawami mechany + mechaną OW. W tym drugim mniej więcej od połowy masz "Tworzenie postaci".

Szczerze powiedziawszy tworzenie postaci to jest piętnaście minut. Dla kogoś zielonego, który duma nad optymalizacją albo jest niezdecydowany: godzina max.

Do wszystkich, bo o tym akurat zapomniałem: przy rzutach na statystyki rzucacie 9 razy 2k10+20 (po 1 na atrybut), przydzielacie wg uznania (starajcie się jednak optymalizować postać - np. Heavy Gunner powinien mieć dużo BS oraz sporo S i To, a niekoniecznie tak dużo WS, Int czy Fel). W tej plejadzie rzutów macie prawo do 1 "Łaski Imperatora" (jak "Łaska Shallyi" z WFRP - podbicie niższego atrybutu do średniej 31) oraz 1 przerzutu.

Patrzeć Wam na ręce nie zamierzam, ale nie dawajcie mi postaci z paletą czterdziestek. Bo to niepoważne.

Cytat:
Bo wiesz, ja zawsze z tych co się piszą na kontynuację, choć 2-3 mieszki warsztatów też dobre. Choć to mało jak dla mnie, ale może jest to to co dokładnie teraz potrzebuje teraz
Nie planuję kontynuacji tej czy innych sesji warsztatowych. Ta jest sesja po to, żebyście wyszli z niej z jako takim ogarnięciem mechany i mieli garść materiałów poglądowych do przyszłych gier. Dla mnie natomiast jest po to by domknąć pozostałości po przygodach, jakie kiedyś prowadziłem.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.
Micas jest offline