Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2021, 12:13   #1
Mroku
 
Mroku's Avatar
 
Reputacja: 1 Mroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputację
Pathfinder 2 edycja - chętna/chętny na przygodę?


Siemano!

Wracam po dłuższej przerwie i mam do Was pytanko takie jak w tytule tematu. Ostatnio jestem po lekturze trzech podręczników do PF2ed. i chciałbym sprawdzić, jak mechanika dwójki sprawowałaby się w warunkach forumowego pbf, gdyż na żywo nie mam niestety większej grupy z którą mógłbym to sprawdzić.

Poprowadziłbym moduł “The Fall of Plaguestone”, który był pierwszym wydanym do PF2e.


Cytat:
A group of new adventurers traveling through the village of Etran's Folly—also known as Plaguestone—must come together to solve the murder of a friend. What starts as a simple investigation quickly turns sinister with the discovery of forbidden alchemy, mutant animals, and a nearby forest rotting away due to a mysterious blight. It becomes clear that if these heroes don't intervene to stop whatever evil is brewing, the fall of Plaguestone is all but certain!
Co do szybkich technikaliów:
4-5 graczy
odpisy raz na pięć dni
mechanika po obu stronach (wy rzucacie za siebie a ja za swoje potwory i BN)
walki w docku, mapy z gridem
O ile zamierzam odpowiadać na wszelkie pytania odnośnie tworzenia postaci (które różni się nieco od 1ed) i mechaniki, to wolałbym by zgłaszali się gracze, którzy grali w Pathfindera 1 edycję i wiedzą, jak stworzyć postać do d20.

Jeśli macie jakieś pytania, odpowiem.

Znajdą się chętni na taką przygodę i sprawdzenie drugiej edycji?

Pozdrawiam!
 
Mroku jest offline