Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2021, 19:19   #11
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Alex, Valhallanie w dżungli? Nie za gorąco im będzie? Pomijając już fakt, że optowałbym za "generycznym" regimentem z Calixis - Valhallanie są, ale w podręcznikach dodatkowych (bodajże Hammer of the Emperor).

Popieram wymysły Stalowego i Dhratlacha. Wszyscy: zerknijcie raz jeszcze do mojego GDoca dot. OW. Pierwsza połowa dokumentu to zasady tworzenia regimentu. Wypunktujcie swoje typy na każdym etapie jak Stalowy i wrzućcie nam tutaj, to się coś wymodzi.

Zaktualizowałem listę tematów warsztatowych. Jest ona wstępna, może coś się dorzuci - może odejmie. Zobaczymy jak z czasem i chęciami. Póki co na sesji nie piszemy: skupiamy się na rozwoju postaci i kreacji regimentu. Potem ja aktualizuję wpisora o dane regimentu i daję Wam zielone światło.

Jutro Arvelus nam opisze jak rozwijać postać za expa, w oparciu o system Aptitudes.

I komunikat przykry: Lua Nova zmuszona była zrezygnować, real ją docisnął.

To tyle z ogłoszeń parafialnych na ten czas.

Dhratlach - jak Ci pisałem na PW, nie planuję kontynuacji sesji warsztatowych. Nie po to one są, poza tym z notesu wysypuje mi się masa innych pomysłów na sesje...

Dla świeżaków i zapominalskich: pamiętajcie o subskrypcji tego tematu oraz tematu sesyjnego. Opcja ta jest w "Narzędziach wątku".

No. To dawajecie z regimentem.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.
Micas jest offline