Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2021, 16:58   #1562
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 103 - 1940.VI.06; cz; zmierzch; Tuluza

- No to szybo daliście posty w tej turze to ja też :> Co do terminu na tą turę to do północy w pt 07.30.


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; 0; s.zdrowy; 0 zmęczenie (2 autosuk)

ag Franciszek Adamski 10/10; 0; s.zdrowy; 0 zmęczenie (1 autosuk)



@Wszyscy




- W tej turze minęło ok 2 - 3 h. Tak aby się gdzieś zatrzymać w restauracji, zamówić i zjeść obiad a potem dojechać do Tuluzy i wjechać w same miasto.

- Plac La Capitole jest właściwie w samym centrum miasta. Do mieszkania Tristana to pare minut jazdy samochodem czy z kwadrans marszu.

- Aby nie rozdrabniać się za bardzo chciałbym wiedzieć co agenci planują tak do kolejnego poranka. Z dotarciem do Tristana nie będzie problemów także jak chcecie się z nim spotkać to możecie to rozpisać po swojemu. Wie gdzie są te jaskinie ale trzeba wyjechać za miasto. Może pokierować no ale to z godzina jazdy za miasto. Więc pytanie na tą turę czy chcecie tam jechać od reki czy następnego dnia.



---

- I chyba tyle na tą turę Jak coś to pytajcie


Cytat:
Wybaczcie moje milczenie, sporo mam ostatnio na głowie. Od razu zapowiem, że przez najbliższe dwa tygodnie będę bywał na forum dość rzadko i zapewne nie każdego dnia. Postaram się nie spowalniać sesji i odpisywać na czas, ale nie gniewajcie się, proszę, gdyby moje odpowiedzi nie były zbyt wylewne
- Jasne, nie ma sprawy. Dzięki za pamięć i info. Powodzenia życzę w tym realu
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline