Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2007, 19:16   #33
Silwilin
 
Reputacja: 1 Silwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znany
Ja nie będę dosyłał statsów - zagram w ciemno. Raz moja postać może od początku nie mieć dla mnie nic wspólnego z numerkami. Chciałem tylko zaznaczyć, że jeśli twój system obsługuje coś a la atuty, to ja poproszę "zwinne palce"

Jeżeli chodzi o porażkę to wcale nie mam pretensji, nie spodziewałem się wielkich złodziejskich sukcesów, okradając absolutnie samotną postać.

Nie znając statystyk, które z resztą nie wiele by mi dały, bo nie znam twojego systemu, chciałbym spytać na ile mam sobie brać do serca zdanie z pierwszego posta sesji:
Cytat:
Napisał rasgan
Alkus był złodziejem i to dobrym złodziejem.
W rekrutacji pisałeś, że postacie w DnD do 3 poziomu. W tamtym systemie, na 3 poziomie w zasadzie nie da się być dobrym złodziejem. Więc jak jest?
 

Ostatnio edytowane przez Silwilin : 30-08-2007 o 19:18.
Silwilin jest offline