Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2007, 19:17   #19
Eltharion
 
Eltharion's Avatar
 
Reputacja: 1 Eltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodze
Szczerze mówiąc ja mam podzielne zdanie na ten temat ... wole zostać w swojej , już obeznanej grupie lecz czasami mam ochotę a zmiany

słuchaj Sheol to jest w ten sposób że nie ma jakby jednoznacznej decyzji co do tego. Ja na przykład grałem już z wieloma MG i stwierdziłem że każdy jest dobry na swój sposób. Jedni potrafią stworzyć idealny wprost klimat drudzy zaś potrafią wgłębić gracza w historię że nie będzie o myślał o niczym innym.

myślę że każdy z graczy potrzebuje swojej zgranej grupy ale też wyrwania się do innej żeby porównać opcje i wybrać tą lepszą i tak w kółko
 
__________________
"Jeśli nie nakłonię niebios, poruszę piekło"

gg: 7219074 :)
Eltharion jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem