Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2021, 22:53   #119
Deszatie
Markiz de Szatie
 
Deszatie's Avatar
 
Reputacja: 1 Deszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputację
Muszę przyznać, że te oczekiwanie łacno podnosi ciekawość, co też z tego całego ambarasu wyniknie. Tuszę, że tak ekstraoryndaryjnie jak do tej pory nam zwieńczyć dyariusz przyjdzie, choć już żal mi przeogromnie, że historia ta swój finał mieć będzie i liche to pocieszenie nawet jeśli z feerią ogni piekielnych, co w pamięci na wieki zostaną
W każdym razie już Staroście znak daję, iż obowiązki swe wyśmienicie wykonuje i kunsztownie zarazem, wiele radości mi jako graczowi i czytelnikowi przyczyniając. Głos ten wyjaśnię ze szczerej potrzeby płynie, nie zaś wywiedziony, aby jaką korzyść odnieść i w Starosty łaskę się wkraść Kompanionów również mam zacnych i przychylne słowo wypada mi rzec, iż ten dyariusz bez ich udziału, nie miałby tej mocy potępieńczej i fantazyi, co snadnie czynem udowadniają i takoż właściwe miejsce w piekielnej czeredzie zajmują
 

Ostatnio edytowane przez Deszatie : 29-07-2021 o 08:07.
Deszatie jest offline