Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2021, 07:34   #59
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Cosm0 Zobacz post
Czy można założyć rekrutację jako gracz? Nie pojawiają się raczej obecnie sesje, które by mnie interesowały, a chętnie bym skompletował ekipę (z DM włącznie) i zagrał. Który dział byłby do tego odpowiedni? Czytam reguły dotyczące zakładania rekrutacji, ale nie widze tam punktu o tym kto może założyć wątek, są jedynie informacje co się w nim powinno znaleźć przez co nie jestem pewny czy mogę taki wątek załążyć i nie oberwać za to uwagą, że w złym dziale
Każdy może założyć rekrutację i każdy może być Mistrzem Gry - oczywiście tak długo jak ktoś chce z nim grać.
 

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 07-05-2022 o 13:36. Powód: Edycja cytatu zgodnie z ostateczną wersją cytowanego postu
Bardiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem