Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2021, 21:06   #545
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 62 - 2519.02.08; fst (8/8); przedpołudnie

- No to mój post jest :> A póki co to termin do północy w pt 08.06. Czyli cały tydzień na zmajstrowanie posta :>

Stan Zdrowia:

- Versana; 12/12; s.zdrowy (0); (200+50=250 ​PD);
- Vasilij; 12/12; s.zdrowy (0); (135+0=135 PD)
- Egon; 17/17; s.zdrowy (0); (245+20=265 PD)
- Pirora; 12/12; s.zdrowy (0); (260+20=280 PD)



Zasoby:


- Versana: 540 PZ -5PZ dla Strupasa = 535 PZ
- Vasilij: 752 PZ
- Egon: 343 PZ
- Pirora: 652 PZ


PD



- Pirora 10 PD za scenkę na statku ze Starszym i Karlikiem

- Pirora 10 PD za scenkę przywitania z nową

- Versana 10 PD za scenki z kultystami przed naradą

- Versana 10 PD za scenke przywitania z nową

- Versana 20 PD za udział w naradzie

- Versana 10 PD za scenkę rozmowy ze Starszym

- Egon 5 PD za scenkę przywitania z nową

- Egon 15 PD za udział w naradzie

- Egon 5 PD za wprowadzenie wątku Vogela



@Wszyscy




- W tej turze minęła noc. Raczej spokojnie. Co do końcówki zboru to się skończyła późno wieczorem. Zanim się kultyści rozeszli do siebie to już było blisko przed północą. Potem jest kolejny poranek w Festag. Akrtycznie mroźny chociaż spokojny. I ranek to całe miasto spędza po świątyniach. Koniec mojego posta to tak świeżo po zakończonej mszy, trochę po 9-tym dzwonie.

- Co do akcji w kanałach z włazem Trójhaka to nie ma podanego terminu. Na zborze Versana proponowała zmierzch 2/8 (Aubentag), Silny proponował środek nocy ale po prawdzie to rzecz do ustalenia. Tak czy siak trzeba zwerbować Trójhaka bo tylko on wie gdzie jest to podziemne przejście.

- Ogólny zamysł na nadchodzący tydzień jest taki, że Łasica ma ugrać co się da ale co się da to się zobaczy. Zaś sprawę z włazem Trójhaka najlepiej załatwić jak najszybciej. Ale priorytetem jest nie zostawianie śladów swojej obecności.

- Co do wyprawy za miasto to z tego co Starszy rozmawiał z Egonem to sprawa pomyślana na po włazie od Trójhaka. Roczy plan zakłada, że przejedzie się ze Strupasem do odmieńców. Dobrze by było aby udało się to zrealizować przed następnym zborem no ale detale należą do Egona i Strupasa. Nie powinno to jednak rzutować na akcję z tym włazem w kazamatach i być po niej.



---


- I to tyle chyba z mojej strony na tą turę Jak coś nie jest klarowne to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline