Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2021, 12:18   #50
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
Posty: justuj, indent (? tu widzę niespójność), w 3 osobie, imiona bądź odwołania do BG pogrubiamy, dialogi od myślników i kursywą, myśli w cudzysłowach i kursywą?
Tak.

Cytat:
Edit: jaka pora roku jest w sesji?
Mamy Czas Warzenia (Brauzeit), lato powoli przechodzi w jesień. Wissenland lezy na południu Imperium, więc jest ciepło. Kiedyś pisałem datę i miejsce w każdym poście, ale się nie spodobało.

Cytat:
Edit: ruszyłem z postem. Szlifowanie postaci Rudolfa pod kątem tej sesji zajmie mi trochę czasu, bo to jest moja najbardziej rozbudowana postać - zamiast po prostu iść i walczyć, to kombinuje, spiskuje, handluje, przekonuje, buduje relacje i takie tam... no i jeszcze musi się wpisać w już istniejącą sesję, czyli dopasować pewne fragmenty i detale. Dlatego czasem zbudowanie posta zajmie mi ciut więcej czasu. Ale im dalej tym powinno mi iść łatwiej
Witaj, myślę że się dotrzemy, w razie czego pytaj.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline