Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2021, 12:48   #3
Bellatrix
 
Reputacja: 1 Bellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputację
Yaay, dziękuję za przyjęcie do sesji, bardzo mi miło, że będziemy mogli razem zagrać! Do czynienia z Pathfinderem 2 miałam do tej pory czysto teoretyczne, więc gdybym gdzieś robiła błędy w czasie używania mechaniki, proszę mnie poprawiać.

Kori



Profesja: cloistered cleric of Sarenrae,
Wzrost/waga: 168 cm / 60kg
Background: Field Medic
Domain: Fire
Co postaci mogą wiedzieć o niej:
Kori jest pewną siebie, młodą kobietą o ifryckim pochodzeniu. Lubi ludzi, lubi uczyć się nowych rzeczy, swoim “ognistym” temperamentem szybko zjednuje sobie sympatię innych a energia, która od niej płynie sprawia, że nie sposób jej nie lubić. Kiedy jest na to czas, uwielbia tańczyć, śpiewać i pić alkohol, ale nie tak, żeby nie umieć nad sobą zapanować. Jej pasją jest gotowanie, dlatego kiedy może spędza czas w wozie Milo i razem gotują dla pozostałych. Chociaż wydaje się nieuważna i łatwo się rozprasza, ma wyostrzone zmysły i niewiele umyka jej uwadze.

Więcej napiszę, jak już będzie post MG
 
Bellatrix jest offline