Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2021, 20:29   #1565
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- No to mój post jest. Wczoraj się nie wyrobiłem no ale jak dziś Col dał post to mamy komplet :> Co do terminu na tą turę to do północy w pt 08.06.


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; 0; s.zdrowy; 0 zmęczenie (2 autosuk)

ag Franciszek Adamski 10/10; 0; s.zdrowy; 0 zmęczenie (1 autosuk)



@Wszyscy



- W tej turze minął wieczór i noc. Zrobił się dość pogodny i umiarkowanie ciepły poranek. Obyło się bez żadnych przygód w ciągu tego czasu.

- Chronologicznie to się cała trójka z Clermont spotkała z Tristanem dwa razy. Raz poprzedniego wieczora po telefonie z hotelu ot, tak na gorąco spotkać się po podróży i pogadać. A drugi raz rano jak przyniósł to co miał z wycieczki do jaskini. No a miał niewiele bo nie spodziewał się, że coś takiego będzie mu potrzebne na tym dobrowolnym wygnaniu z Paryża.

- Co do fotki to w grze oczywiście jest czarno - biała i ogólnie "z epoki" no ale nie znalazłem takiej fotki to wrzuciłem kolorową

- Co do dojechania do jaskini to pi x oko do Carla-Baye droga jest na mapie to chyba powinno być w miarę prosto. Tak palcem po mapie to ok 2 h drogi samochodem. Wioski Casteras już nie ma na mapie to trzeba by ją odszukać już na miejscu. Podobnie jak jaskinię.

- W tej turze chciałbym głównie wiedzieć czy zabieracie Tristana czy nie. No i jak z tą drogą do jaskini, czy coś się szykujecie czy wsiadacie i jedziecie. Czy robicie jeszcze coś innego



---


- I chyba tyle z mojej strony na tą turę Jbc to dajcie znać jak sa jakieś pytania czy deklarki



Cytat:
Dwa dni spóźniony, ale jestem i już odpisuję. Przepraszam. Mea culpa (już pewnie macie dość mojego przepraszania).
- Szpoko, zdarza się. I przyniosłeś zawczasu L4 więc luzik
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline