Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2021, 21:51   #58
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
Co znaczy, że się wyrobiłeś? Jakie jest tempo odpisów? Mnie udało się z grubsza dwukrotnie przetrawić posta (raz na szybko i drugi raz dokładniej). Więc jestem gotów do pisania, ale przez 2 najbliższe dni raczej nie będę miał czasu.
Dawno dawno temu, kiedy jeszcze wszyscy mieliśmy czas, tempo było szybsze: cztery dni dla Was i dwa dla mnie. Potem wydłużyłem do pięciu.

A napisałem "wyrobiłem się" ponieważ dwa posty temu obiecałem, że post zawiśnie 03.08.2021r. i zdążyłem.

Podsumowując: chciałbym dziewiątego sierpnia mieć już komplet odpisów, ale że ostatnio sam mam opóźnienia, nie czepiam się ich u graczy. I choć uwielbiam takie posty jak Galeba ostatni, w razie problemów prosta deklaracja wystarczy.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline