Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2021, 17:27   #66
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Ho, ho, ho!

Mój wpis jest

Przepraszam, za opóźnienia, byłem mocno przeziębiony, planowałem 3 kolejki tygodniowo, ale jak się okazało to nie realne, niemniej świetnie piszecie i to regularnie, oby tak dalej!

Proszę, tylko by teraz wpisy, było nieco dłuższe, bo z takimi króciakami czuję gorszą inspirację (niemniej czasem jednolinijkowce spełniają zadanie i nic do nich nie mam)

Sytuacja jest jaka jest- Lyn ugasiła pożar, jednak Adar domyślił się, że to działanie kogoś z zewnątrz, dokładnie jego nowych gości i nasłał na Was płatnego zabójcę Rodię (tak tak okaże się, że jego pierwszą ofiarą była stara lichwiarka, jednak po tym czynie jedynie polubił zabijanie ). Rodia będzie Was jedynie szpiegował i nie ujawni na razie swojej obecności, jednak chciałem pokazać, że przez dłuższy czas będziecie mieli ogon, by nie aktywować go z nie wiadomo skąd dopiero w późnym momencie fabuły.

Reszta drużyny, udała się do Marioha, starego pracownika placówki z demencją starczą. Lyda próbuje się coś od niego dowiedzieć, ale sensowniej jak sama Kapitan prosiła, będzie przeszukać otoczenie w otoczenie Abednedoanina

I WISH U LUCK! <3
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 06-08-2021 o 17:29.
Pinn jest offline