Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2021, 23:58   #1567
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 105 - 1940.VI.07; pt; popołudnie; wsch. Pireneje

- No to mój post jest. Wczoraj się nie wyrobiłem no ale jak dziś Col dał post to mamy komplet :> Co do terminu na tą turę to do północy w pt 08.13.


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; 0; s.zdrowy; 0 zmęczenie (2 autosuk)

ag Franciszek Adamski 10/10; 0; s.zdrowy; 0 zmęczenie (1 autosuk)



@Wszyscy



- Oki to dałem swój post Mam nadzieję, że Col mi wybaczy, że nie czekałem dłużej. Oby więcej okazji do popisania było w tej turze

- W tej turze minęła mniej więcej pierwsza połowa dnia. Teraz jest południe. Większość tego czasu zeszło jeszcze w Tuluzie na zakupach do tej wyprawy. Wczoraj to już trochę za późno było na zakupy. Takie nie-spożywcze sklepy to tak do 17-18-tej.

- Sama droga do jaskini z Tuluzy zabrała ok 1-1,5 h. To nie jest jakoś strasznie daleko. A pi x oko trzeba się kierować na Pireneje i granicę z Hiszpanią.

- Wejście do jaskini jest ukryte za wodospadem. Czyli tak jak na foci z zeszłej tury. Sama jaskinia jest taka sobie na wielkość. Żadna mamucia no ale jednak też coś więcej niż krótka jama. Ma kilka rozgałęzień i tak na ok 1 h łażenia. Dość ostrożnego bo nie ma drabinek, chodników ani schodków więc trzeba dosć uważać gdzie się stawia nogi. Jest kilka przewężeń przez które trzeba się przeciskać jak na obrazku w tej foci. No i chyba tyle.

- Ale jednak to skała a nie ziemia. Więc jak chcieć zakopać te kanistry to trzeba ręcznie, kilofami wykuć tą sporą dziurę na 10 kanistrów. No to może potrwać z kilkanaście godzin pracy czyli w praktyce nawet dzisiejszy i jutrzejszy dzień. No chyba, żeby bez zakopywania. No to wtedy znacznie szybciej. 1 kanister to ok 20 l = 20 kg. Więc jak z takimi wygibasami po jaskini to raczej 1 osoba = 1 kanister. No ale jak to nie jest wyścig na czas to nie ma na co kulać


- Więc w tej turze chciałbym wiedzieć czy agenci decydują się na tą kryjówkę czy szukają jakiejś innej. Jak się decydują na tą jaskinię no to wtedy jak sobie radzą z kanistrami.



---


- I chyba tyle z mojej strony na tą turę Jak coś nie jest klarowne to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline