Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2021, 18:16   #522
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 29 - 2525.XII.18 bct; ranek

- Ok, to mój post jest :> Co do terminu to do północy pt 08.13. Więc jest cały roboczy tydzień na wrzucenie posta.


BG:

Deszatie - Carsten Eisen (R 3) - 12/12 s.zdrowy (0);
Lord Melkor - Bernard de Trouville (R 5) - 10/13 s.draśnięty (0);
Efcia - bar. Iolanda de Azura (R 6) - 12/12 s.zdrowy (0);
Marrrt - Cesar Arrarte (R 4) - 9/13 s.ranny (-10);

Obca - Thomas Mouse (Priora van Dyke) (R 2) - 14/14 s.zdrowy; (T 03)
Pieczar - Gerchart Uber (R 5) - 13/13 s.zdrowy; (T 04)
Dratlacht - Friederich Zimmer (R 2) - martwy; (T 06)
Asmodian - Ekthelion Aesdranil (R 4) - 10/10 s.zdrowy (0); (T 19)
Icarius - Amris Emberfell (R 6) - 10/10 s.zdrowy (0); (T 19)


PD




- Carsten 10 PD za szybki post

- Carsten 10 PD za raport z patrolu

- Carsten 10 PD za przyjacielską pogawędkę z Barbette

- Iolanda 5 PD za odegranie ulgi z powrotu do obozu

- Iolanda 15 PD za raport z misji poselskiej

- Iolanda 5 PD za obronę swoich argumentów i imienia (Bertrand)

- Cesar 10 PD za ciekawość zachowaniami tubylców

- Cesar 5 PD za wspomnienie o konkwiskadorach Rojo na naradzie

- Bertrand 5 PD za odegranie ulgi z powrotu do obozu

- Bertrand 10 PD za raport z misji poselskiej

- Bertrand 5 PD za obronę swoich argumentów i imienia (Iolanda)




Razem:


Carsten 245 + 30 = 275 PD

Cesar 300 + 15 = 315 PD

Bertrand 230 + 20 = 250 PD

Iolanda 135 + 25 = 160 PD


---




@Wszyscy



- Oki w poście z wieczora zrobił się kolejny poranek w dżungli. W restrospekcji jest rozpisany dalszy ciąg wieczornej narady oraz końcówka wieczoru. No i początek kolejnego dnia.

- Generalnie jest na tyle wiela luzu i swobody, że jak ktoś by chciał spotkać/pogadać z kimś to czy wieczorem czy o poranku powinna być do tego okazja. Te scenki co wrzuciłem zajmują sporo czasu antenowego no ale nie 100%. Więc jak coś z BG-BG to się dogadajcie ze sobą jak z BG-BN to albo piszcie w doc/post albo dajcie znać ocb w komentach.

- No i jest ranek więc poszły kolejne posty na gojenie (ODP) i leczenie (medycy) ran.

gojenie i leczenie ran


Cesar 8+0+1=9/13
Bertrand 8+1+1=10/13
Zoja 6-2+1=5/14
Togo 4+0+1=5/12
Culhan Majo 6-1+0=5/18


- Już nie chciałem pisać końcówki na kilka wireszy to tu napisze. Po śniadaniu jest poranna narada. W składzie podobnym jak do wieczornej. Z najważniejszych decyzji to kapitan ogłosi, że zamierza przyjąć zaproszenie od królowej i pojechać do Amazonek na negocjacje. To samej drogi, nawet konno, to jakieś 1-2 dni w jedną stronę. Czyli pewnie może minąć parę dni zanim wróci. Przez ten czas główny obóz ma zostać tu gdzie teraz.

- Co do BG to mają otwartą furtkę. Jak chcą mogą jechać z kapitanem a jak chcą to mogą zostać na miejscu. Wydawanie rozkazów i przygotowania zapewne potrwają do południa ale jakoś w środku dnia kapitan wyruszy do Amazonek. Macie więc w tej turze czas do tego południa do dyspozycji.

- W tej turze przede wszystkim chciałbym wiedzieć czy ktoś jedzie z kapitanem do Amazonek czy nie. No i miłoby było poczytać coś na resztę rozpisanych scenek no ale to już jak kto woli


---


- I to chyba na razie tyle ode mnie. Jak coś pominąłem, coś jest niejasne to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline