Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2021, 18:45   #100
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Tak, też o tym na początku myślałem, ale doszedłem do wniosku, że promowałoby to coś, czego nie chcę - nakłaniałoby ludzi do tworzenia postaci z dziwaczną historią, tylko po to by, objąć nią jak najwięcej punktów. A ja bym jednak chciał, by jedynym priorytetem w tworzeniu postaci było to, by była jak najfajniejsza i grywalna, a nie najbardziej dziwaczna i przekombinowana

Poza tym kłóci się to też z założeniem, że można tu szybko i przyjemnie stworzyć postać. Jakby ktoś chciał uciułać te 15 punktów na tych utrapieniach to musiałby się nakombinować długie godziny

Ale podobają mi się niektóre pomysły, więc z chęcią przyjąłbym je do Utrapień w obecnym systemie!

PS, pozwoliłem sobie określić zwierzoludzi ich "encyklopedycznymi" nazwami miast snuć długie opisy, które mają jakie rogi, a które jakie łby i nogi. Zazwyczaj wolę tego unikać, ale tu już nie chciałem niepotrzebnie przedłużać posta, bo to ma być hektyczna brudna bitwa, a nie przydługi wykład w zoo
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 08-08-2021 o 18:48.
Tadeus jest offline