Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2021, 22:24   #132
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Cytat:
To raczej sprawa paladyna i samej Amzy

A to paladyn podejmuje tutaj jednostronne decyzje ignorując resztę drużyny?
Jeśli Amza będzie chciała iść z Endymionem to ten jej nie zabroni.
Jeśli Kargar stanie okoniem to jest gotów zaproponować rozejście się ich dróg po zakończeniu aktualnego zlecenia.

Jest to decyzja w pełni subiektywna i personalna i jeśli w przemyślenaich Kargara zaczniesz wyzywać Endymiona od idiotów to nawet Ci przytaknę =p
Obiektywnie Endymion powinien ją zosatawić w mieście, ale z punktu widzenia fabuły oraz mojej prywatnej frajdy z sesji lepiej aby poszła z nami.
Dlatego kieruję Endymionem w taki sposób aby pozostając wewnętrznie zgodną postacią był osobą z którą Amza chciała by pójść i aby mu to odpowiadało.

MG mówiła, że doc jeśli chcemy.
Więc zacznij dialog, bo to wygląda na taki co Kargar zainicjujue =]




Ja sam zacząłem małą scenkę jeszcze przy bramie.
Poza tym będę chciał pójść do światyni. 1) popytać o diament, 2) może kupić kilka zwojów, 3) opowiedzieć o zmiennokształtnych.

Poza tym będę chciał kupić drugi śpiwór i pewnie jakiś wielki plecak.
Ile my teraz mieliśmy w zdobyczach? Może warto by kupić jakoś drużynowo Torbę Przechowywania aby jak się okaże, że smoczyca odleciała i zostawiła skarb to wrócimy z sensownym łupem =p
 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 08-08-2021 o 23:20.
Arvelus jest offline