Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2021, 13:24   #39
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Przyznam szczerze Jacque że sam się czuje zaniepokojony. Nie oczekuje że ludzie będą siedzieć na forum 24/7 z przerwą na toaletę bo wszyscy mamy życia.

Skoro chcesz prowadzić intensywną sesje z codziennymi odpisami to spodziewałbym się że wygospodarujesz sobie codziennie te pół godziny żeby odpisać na pytania czy PW.

Nie włożyłem jakieś dużo pracy w KP bo tą historie miałem od lat a mechaniczna część to kosmetyczne poprawki do karty którą miałem i wciąż jestem gotowy spróbować jeżeli chcesz prowadzić ale twoja dotychczasowa aktywność nie napawa mnie optymizmem :/

Lubię grać z nowymi ludźmi rozumiem że coś w realu mogło ci wypaść i nie potrzebuje żebyś mi się spowiadał ale warto powiedzieć wóz albo przewóz bo w poprzednią niedziele miało być zamknięcie rekrutacji.

Koncept sesji mi się podoba tak samo jak granie słabymi postaciami poszukującymi mocy chciałem zagrać krasnoludem objętym rodową klątwą który chce zdobyć moc aby połączyć magię arkanów z magią kapłańską i nagiąć ograniczenia praw magii jakie narzuciła Mystra po upadku Netherilu nie siłą ale przez sprytne dziury w zasadach i sięgnąć do mocy nie widzianej od czasów upadłego imperium.

Dlatego jeszcze subskrybuje ten wątek i mam nadzieje że sesja ruszy ale chciałbym odpowiedzi na jedno pytanie: To gramy czy nie ?
 
Brilchan jest offline