Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2021, 21:25   #1570
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 106 - 1940.VI.10; pn; południe; Tuluza

- No to mój post jest. :> Co do terminu na tą turę to do północy w pt 08.20.


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; 0; s.zdrowy; -1 zmęczenie (2 autosuk)

ag Franciszek Adamski 10/10; 0; s.zdrowy; -1 zmęczenie (1 autosuk)



@Wszyscy



- Oki, to w tej turze minęło ok 3 dni. Dokładniej to wekeend i poranek.

- Chronologicznie to ekipa skończyła zakopywać kanistry w nd wieczorem. Ale szefowa zdecydowała się nie jechać na wariat ado Tuluzy tylko pojechać rano. Czyli już 06.10 w pn rano. Sama droga to jak poprzednio ok 1-1,5 h jazdy samochodem. Więc późnym rankiem już cała czwórka była w Tuluzie.

- W hotelu da się wykąpać, zjeść i w ogóle poczuć jak cywilizowany człowiek

- Potem jest obiad we czwórkę i pożegnanie z Tristanem. No a właściwie wychodzący Tristan mija się w przejściu z czwórką policjantów.

- Policjanci robią obchód restauracji no ale koniec końców proszą Joliota o dokumenty. I na koniec posta dwóch policjantów stoi przy stoliku agentów a dwóch ze trzy stoliki dalej.


---


- I chyba tyle z mojej strony Jak jakieś pytania czy deklarki to dajcie znać


- Oki to dałem swój post Mam nadzieję, że Col mi wybaczy, że nie czekałem dłużej. Oby więcej okazji do popi
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline