Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2021, 09:31   #15
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
O mój bosze Wybaczcie, musiałem być jakiś nieprzytomny. Coś mi się ubzdurało, że nasz Palladyn miał podatek do uregulowania. Znając jego postać nawet nie rozważałem, że to mogło by być bez sensu Zaraz zedytuje post.

EDIT: Poszło poprawka Jeszcze raz najmocniej przepraszam Zamiłowanie do prawniczych scen Sir Ladyna musiało mi zarazić trochę mózg ale już jest lepiej.

Do testów będziemy używać tej prostej symulacji kostek https://www.wizards.com/dnd/dice/dice.htm

Zwyczajnie wklejajcie albo wpisujcie mi wyniki. Pamiętajcie o eksplodujących kościach. Dla zabawy Fenrir__ podeślij mi tutaj wynik improwizowanej w Twoim przypadku umiejętności "Występowanie". Rzut k4-2 i k6-2
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 16-08-2021 o 19:06.
JPCannon jest offline