Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2021, 02:41   #54
Dhorr
 
Dhorr's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputację
1) Czy człowiek będący z narodowości Tuiganem jest dopuszczalny? Najbardziej by taki pasował do innych aspektów mojej postaci, głównie z powodu pochodzenia ze stepu (Druid stepowy), ale także charakteru (Neutralny Zły).
Wyjaśnię od razu - to są ludzie mieszkający na Ziemiach Hordy (Taan). Wymyśliłem sobie, że byłbym nomadem z północnego obszaru Taan graniczącego z Wielkim Morzem Lodu Yal Tengri.
2) Druga sprawa to rodzaj druida jakim chcę być - chcę, aby najbliższymi mi zwierzętami, grzybami i roślinami były pasożyty. Ok?
3) Trzecia sprawa - czy w ogóle jest jeszcze dla mnie miejsce?


Odnośnie karty postaci:
4) Umiejętność Medicine (Wis)[edited] zgodnie z informacją w nawiasie powinna być bazowana na Wisdom, a w rzeczywistości używa modyfikatora z Intelektu. To jak to robimy?
5) Zdecydowałem się na ekwipunek wynikający z klasy i pochodzenia, jednak z pozostałych 5 sztuk złota chciałbym kupić procę wartą 1 sztukę srebra i 100 amunicji do niej (20sztuk miedzi), mogę to zrobić na tym etapie?
6) Czy mogę zamienić klasową biegłość w sejmitarze na biegłość w długim łuku, równocześnie zamieniając klasowy sejmitar(25 sztuk złota) na drąg(2sztuki srebra), oszczep(5ss) oraz sztylet(5sz) i resztę w złocie? O zamianę na długi łuk nawet nie pytam bo kosztuje 50 złota :P. Czy za resztę złota mogę coś jeszcze kupić?
7) chciałbym także mieć jakieś zwierzę-tragarza jak muł (8sz) + juki (4sz), choć dodam, że wolałbym jakieś inne zwierzę zamiast muła, np. jakiegoś zwyczajnego psa w miarę dużego kundla.
 

Ostatnio edytowane przez Dhorr : 18-08-2021 o 17:42.
Dhorr jest offline