Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2021, 20:13   #66
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Fajna rekrutacja i nie jest problemem to, że siedzę na urlopie do pierwszego września. Na pewno coś sklecę. Myślałem o Artificerze, Wizardzie Bladesingerze, no i moim ulubionym Warlocku-Hexblade.

Nie zgodzę się z tym, że kilka takich samych klas nie powinno być w tej samej drużynie. Ostatnio grałem sesję dla pierwszopoziomowych postaci. Było nas czworo. Kapłan wojny i trzech paladynów. Walka z goblinami terroryzującymi wioskę stała się Świętą Krucjatą

Takich Zaklinaczy też jest multum rodzajów. A skoro jest opcja multiklasowania to widzę miejsce dla jakichś 5. Divine Sorc jako suport. Sorcadin jako tank. Sorc klasyczny jako spec od obrażeń z dystansu i Sorlock z dwoma eldritch blastami w turze na przyspieszeniu. No i jeszcze sorc złamany z bardem jako ekwiwalent łotrzyka. Już sam fakt że nie uczą się czarów inaczej niż przy awansie na poziom daje kosmiczny rozstrzał w możliwościach.

Ah może zrobię Aberant Mind sorca jako drużynowego Face.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline