Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2021, 21:47   #68
Dhorr
 
Dhorr's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputację
Napisałeś
Cytat:
"co do przedmiotów to zamiast brać ekwipunek początkowy po prostu rzuć na początkową zamożność. Jeśli będzie cię stać to droga wolna. Biegłości nie zmieniaj, co nie znaczy, że nie możesz korzystać z łuku."
Nie opłaca mi się jako druidowi losować zamożności bo wyjdzie dużo mniej niż to co w klasie i pochodzeniu, stąd korzystne bardziej byłoby zamienienie :P . Co masz na myśli pisząc, że mogę korzystać z łuku bez zmieniania biegłości? Masz na myśli korzystanie z karami? ;] Mógłbym po prostu zrezygnować z sejmitara i biegłości w nim na rzecz 25sz i biegłości w dł. łuku?

Cytat:
Symbiotic Entity
Also at 2nd level, you gain the ability to channel magic into your spores. As an action, you can expend a use of your Wild Shape feature to awaken those spores, rather than transforming into a beast form, and you gain 4 temporary hit points for each level you have in this class. While this feature is active, you gain the following benefits:
  • When you deal your Halo of Spores damage, roll the damage die a second time and add it to the total.
  • Your melee weapon attacks deal an extra 1d6 necrotic damage to any target they hit.
These benefits last for 10 minutes, until you lose all these temporary hit points. or until you use your Wild Shape again.
Chciałbym tu zrobić modyfikację z tym melee, że może to być miotana, rzucana lub wystrzeliwana sakwa/fiolka, bo taki był zasadniczo mój pierwotny pomysł, aby pasożytami miotać na odległości. Jak możemy to rozwiązać?

I jeszcze jedno, bo nie mam jasności: Czy można być CoS od 1 lvl postaci?
 

Ostatnio edytowane przez Dhorr : 18-08-2021 o 22:04.
Dhorr jest offline