Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2021, 17:49   #74
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Okej to może powtórzę.

Jeśli oficjalne zasady tj. zawarte w oficjalnie wydanych podręcznikach na cos zezwalają, to ja tego nie zabraniam, więc to co pisała Alex Tyler jest dozwolone, to co pisał Mi Raaz pewnie też, ale trzeba mi to przedstawić, bo nie znam innych pdoręczników, jak Podręcznik Gracza, czy Przewodnik Mistrza Podziemi i Wybrzeże Miecza, Rime of The Frostmaiden (tu w zasadzie prosżę nie zaglądać za wiele ) - jeśli to jest w innych książkach numer strony, skopiowac lub podlinkować tekst w komentarzu na karcie i gra muzyka. Niczego innego co oficjalne nie zezwalam, bo się w tym utopię

Dhorr
Może zostać. Ciekawe rzuty w sumie. Nie najlepsze, ale ciekawe, a to najważiejsze Fajnie jakbyś tą 5 w statach jakoś uwzględnił w postaci. Jako żeś początkujący na forum (chyba :P), to jakbyś rozważał pochodzenie z Doughan's Hole (od urodzenia), to miałbym dla ciebie pewien pomysł, zwłaszcza że robisz druida.
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 19-08-2021 o 18:14.
Rewik jest offline