Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2021, 18:26   #20
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Kerm to oświadczenie to trochę skromne. Zwłaszcza, że jak wielu zapewne zauważyło w tym i kolega:

Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Wywiało tych samych ludzi, którzy podpisali się pod pewnym Oświadczeniem (Oświadczenie w sprawie notek i reputek).
Co za przypadek...
To co natomiast pisze Hungmung...

Cytat:
Napisał Hungmung Zobacz post
Kerm, będzie jakieś oświadczenie ws. multikonta Zombi? Pochodzę z rodziny wielodzietnej- mam ośmiu braci i sześć sióstr. Chcą się dowiedzieć czy też mogą się logować z mojego IP.

E. Jeszcze mama i tata dopytują czy też mogą pograć w erpeszki. Dziadek się na razie zastanawia.
Jeśli to prawda to rozumiem ban na x dni i rezygnacja/usunięcie z moderacji będą wkrótce ogłoszone?

Nie jestem zwolennikiem głupich awantur na forum ale mi by było po ludzku wstyd takie rzeczy tuszować. O ile podkreślam to prawda.
 

Ostatnio edytowane przez Icarius : 20-08-2021 o 18:33.
Icarius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem