Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2021, 20:30   #13
Wilczy
 
Wilczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Wilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputację
Wszystko spoko - mniej więcej pokrywa się z moim wyobrażeniem tych wszczepów. Zaskoczył mnie zegarek podskórny, ale in plus - fajnie dopasowane do współczesnego rozumienia cyborgizacji i miniaturyzacji.

Mam pytanie a propos detektora stresowego. Piszesz, że można ustawiać jego parametry działania za pomocą komputera lub apki na telefonie. Czy w takim razie analizowane dane - czyli, jak rozumiem, dźwięk głosu są jakoś przechowywane albo dostępne z tych zewnętrznych urządzeń? Mówiąc prościej: czy włączając poleceniem myślowym analizator stresowy, jest tak jakby włączyć dyktafon, żeby potem móc odtworzyć i przesłuchać analizowany dźwięk?

Też jestem za pobraniem auta, które poprowadzimy - bo a nuż będziemy chcieli jechać potem gdzieś indziej Niech Stones prowadzi ("ale tylko tym razem!" ), a Voronin planuje trochę wprowadzić MacMillana... i w sumie Stonesa też, w sytuację.
 
Wilczy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem