Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2021, 22:36   #31
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Eh.. co tu dużo pisać… chyba każdy komu naprawdę zależy na tym forum, to z niepokojem i coraz większą degustacją obserwuje wydarzenia ostatnich tygodni.
Przyszłość nadal wyglada mizernie. Nadchodzący od dawna cień już się zadomowił najwyraźniej. Kremowi userowi jestem skłonny dać benefit of the doubt. Co prawda przed laty, ale razem staraliśmy się aby na forum było lepiej, pisaliśmy bloga forumowego, razem graliśmy w kilku sesjach. Gdyby to wszystko czym jest teraz obrzucany było wobec prowadzonych jego postaci, to bym uwierzył, bo one nigdy nie miały twardego kręgosłupa moralnego choćby i grał paladynem, lub elfem. Mam nadzieje, że się mylę i władza namiestnictwa tego podupadłego Gondoru nie poprzewracała mu w głowie. Co do koleżanki Zombianny to nie znam zupełnie, kojarzę tylko ten nick od lat, ale zero interakcji, więc swojego zdania nie mam, ani dowodów za lub przeciw w procesie czarownic. Jednak, że jest gorzej niż było to po prostu nowa rzeczywistość. Polska jest podzielona, Europa jest podzielony, cały świat idzie na noże w światowej wojnie kulturowej i obrzydlistwa poprawności politycznej. Nie dzielcie tego forum, bo tak niewiele go już zostało…
Prawie każdy ma dobre intencje, nie każdemu wychodzi, nie każdy ma cywilną odwagę by przyznać się do błędu lub wyciągnąć wnioski, by rozwiązywać problemy. Wszystkim należy się kubeł zimnej wody i dialog. Inaczej będzie gorzej niż u Kargula i Pawlaka, bo oni chociaż chcieli przy tym płocie rozmawiać…
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem