Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2021, 00:01   #33
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- A ja widzę niezmienny trend. Jak tylko pojawi się okazja to malkontenci rzucają w obsługę kupą i węszą teorie spiskowe.

- Przyznam, że takie masowe odejście ze stanowisk rzuca się w oczy i budzi także i moje zastanowienie. Dlatego pytałem wcześniej o jakieś wyjaśnienie bo to ogłoszenie o odejściu to już widziałem wcześniej tyle, że informuje ono o fakcie a nie o okolicznościach. Co właśnie widzę, że budzi nie tylko moje zastanowienie i uwagę.

- Ale to nie jest nic nielegalnego czy niezgodnego z regulaminem. O ile kojarzę to zwykle tak to się odbywało. Krótka notka o odejściu czy przyjęciu kogoś do grona obsługi. Pod tym względem nie dzieje się nic niezwykłego ani zdrożnego. Żadnych wyjaśnień.

- Moim skromnym, ciemno blond zdaniem obsługa nie ma żadnego obowiązku coś wyjaśniać więcej. Regulamin tego nie precyzuje. Więc nie popełniła żadnego uchybienia w tej materii. A jakieś wyjaśnienia to prawo tych co zrezygnowali. Nie wiem czy ci co zostali w obsłudze mogą się wypowiadać w ich imieniu o ile nie dostaną od nich zgody. Nawet gdyby były o to pytania od zwykłych użytkowników jak w tym temacie.

- Nie wiem skąd plotka, że Zombi ma multikonto. Ktoś rzuca plotkę i się zaczyna pożar na suchym stepie. Już są ochotnicy aby rozdawać widły i pochodnie. Micas jako mod czyli ktoś z obsługi zdementował tą plotkę krótko i na temat. I moim zdaniem słusznie. Zareagował szybko i właściwie.

- A to sensacyjne szukanie jakichś spisków i zamiatania pod dywan no to serio... I to bez względu na obecny skład obsługi. Lata mijają a ten schemat się powtarza za każdym razem jak tylko pojawi się okazja.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem