Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2021, 06:41   #84
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
A jeśli znajdę winnych, to i ja zyskam.
Ok, zapamiętałem nie całkiem dobrze. Za chwilę przerobię i powinno być ok - (może być, że) bardziej zależy mu na znalezieniu winnych i ocaleniu swojej głowy, niż na znalezieniu prawdy.

Co do nauki to raczej zależy ile czasu upłynie w grze. I od predyspozycji danej postaci do nauki. I od trudności języka
Jako gracz jestem bardzo słaby w nauce języków ale znając kilka, dużo łatwiej uczy się kolejnych. Mam znajomych, którzy języki przyswajają jak wodę. Nauka grzecznych formułek nie jest zbyt trudna - szykując się do wyjazdu za granicę na ogół uczę się podstawowych formułek i nie jest to problem nawet dla mnie.

Przyjmuję jednak do wiadomości nikłe szanse i niezrażony tym podtrzymuję wolę Rudolfa do nauki.

Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
- Co do "listu Brocka" - nie rozumiem. Zakładam, że zarówno moja bratanica
A to nie jest jego siostrzenica? Czy ja coś źle zrozumiałem, czy to pomyłka w poście, czy celowy zabieg pisarski, abyśmy my mogli wyłapać tę nieścisłość (bądź nie)?
 

Ostatnio edytowane przez Gladin : 21-08-2021 o 06:54.
Gladin jest offline