Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2021, 08:04   #85
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
Ok, zapamiętałem nie całkiem dobrze. Za chwilę przerobię i powinno być ok - (może być, że) bardziej zależy mu na znalezieniu winnych i ocaleniu swojej głowy, niż na znalezieniu prawdy.
W porządku. Przerabiać nie trzeba, Twoja postać ma prawo do pomyłek, wolałem się upewnić tylko, że gracz wie jak sytuacja wygląda.


Cytat:
Przyjmuję jednak do wiadomości nikłe szanse i niezrażony tym podtrzymuję wolę Rudolfa do nauki.
OK.

Cytat:
A to nie jest jego siostrzenica? Czy ja coś źle zrozumiałem, czy to pomyłka w poście, czy celowy zabieg pisarski, abyśmy my mogli wyłapać tę nieścisłość (bądź nie)?
Tu wszystko bardzo dobrze zrozumiałeś, Magritte była już przedstawiana jako jego siostrzenica. Także siostra Manfreda mówiła o niej per "córka". Tu akurat pomyłka, już poprawiam.
Ale temu MG zdarzają się zarówno błędy, jak i celowe zabiegi, byście mogli coś wyłapać.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline