Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2021, 15:05   #47
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
A ja nie zostawię. Zajęło mi mniej niż godzinę na podstawie historii forumowych postów stwierdzić, że bardziej prawdopodobne jest, że konta są prowadzone przez tą samą osobę. Niestety nie mam dostępu do historii postów sprzed 200 stron, co utrudnia znalezienie większej ilości potwierdzających to a manualnie sprawdzać wszystkie posty Zombianny to jest niebotyczne przedsięwzięcie.
Niestety do uznania kogoś niewinnym wystarczy tak zwane „reasonable doubt” a dowodu większego niż ten nieszczęsny screenshot pomylonym kont przy PW chyba nie będzie.
Interesuje mnie jak obsługa zweryfikowała tą sprawę. Jeżeli na zasadzie ufam, że to nie Twoje podwójne konto, bo jesteś moją przyjaciółka i lojalnie jako kumple i obsługa musimy trzymać się razem, to trzeba skontaktować się z Solinariusem.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem