Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2021, 15:25   #48
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Wtrącę swój grosz, a w zasadzie uwagę, iż jako user cieszyłbym się gdyby sprawę wyjaśniono. Pamiętam jak koło ~10 lat temu w sesji zbanowano mi graczkę gdyż stwierdzono, że była multikontem (Shathra, muli miało być Ramona czy jakoś tak?) zbanowanego kiedyś gracza.
Wtedy Obsłudze nie brakowało pary ani narzędzi aby wyśledzić ludzi którzy wracając na forum pod innym nickiem po czasie nawet. A teraz co? Brakuje sił aby nawet ogłosić co jest grane?
No wstyd.


PS
Nie, nie jestem znajomkiem Shathry, brałem gracza z rekrutacji publicznej, dekadę temu zaczynałem przygodę z Li. Jako MG dostałem informację za co mój gracz poleciał - co zresztą mnie poirytowało, nikt nie lubi tracić graczy.

Wtedy ten punkt regulaminu był respektowany tak, iż był niemal mieczem Damoklesa na wszystkich...
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem